DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o.
  • Kontakt: OTTO Work Force Recruitment
  • Telefon: 717443131
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Komisjoner

Lokalizacja: Eisenach

Szukasz przyjemnej pracy w Niemczech? Z nami możesz zacząć od zaraz nawet bez znajomości języków obcych i bez doświadczenia! Oferujemy 13,20 €/h i nauczymy Cię obsługi wózka Schnellläufer.

Twoje zadania?

Komisjonowanie książek, płyt, gier i artykułów biurowych za pomocą skanera ręcznego lub z użyciem wózka Schnellläufer, pakowanie i inne prace magazynowe.

Oferujemy:

·        Stawkę godzinową 13,20 €/h!

·        Dodatki za nocki +25%, niedziele + 50%, święta +100%

·        Pracę na dwie zmiany od 5.00 i 14.15 (niekiedy też środkowa zmiana między 11.00 a 12.00)

·        Tanie zakwaterowanie blisko miejsca pracy w miesiącu + możliwe nadgodziny

·        Szkolenie na wózki widłowe (Schnellläufer) dla wszystkich

·        Gwarantowane 151h pracy (praca od poniedziałku do piątku lub soboty)

·        Możliwość uzyskania dodatku socjalnego na dziecko (Kindergeld) i zwrotu podatku niemieckiego

·        Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

·        Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

·        Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności

·        Stabilność zatrudnienia potwierdzoną licznymi certyfikatami

Dojazdy do/z pracy

W ramach posiadanych samochodów prywatnych przez pracowników organizujemy grupy dojazdowe w których pasażerowie pokrywają koszty dojazdu również dla właściciela samochodu.

Wymagania:

·        Sprawność do wykonywania pracy chodzącej

·        Gotowość do pracy na zmianach nocnych

·        Może być wymagane prawo jazdy

·        Własny samochód mile widziany

Zainteresowany? Zgłoś się, a nasz rekruter odpowie na twoje wszystkie pytania tak szybko, jak to możliwe.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.